Bezpieczeństwo

-Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo 2017-12-07T12:41:32+00:00

Certyfikat SSL

Certyfikat SSL zapewnia z naszej strony bezpieczeństwo danych naszych klientów, wiarygodność sklepu oraz strony internetowej oraz zaufanie z zakresu świadczenia usług zgodnie z światowymi standardami. Dzięki certyfikatowi SSL umożliwiającemu szyfrowanie danych nasi klienci są bezpieczni na każdym kroku wymiany swoich danych w naszym sklepie.

Płatności natychmiastowe

Platforma Przelewy24 jest jedną z największych w Polsce wśród pośredniczących w przekazywaniu płatności pomiędzy klientem a sprzedawcą. Zapewnia różnorodne metody wykonywania płatności co sprawia i jest przyjazna w obsłudze. Pobrane płatności przekazywane są na konto sprzedawcy w trybie natychmiastowym, dzięki czemu skraca się czas realizacji zamówień.

Bezpieczna wysyłka

Korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych firm oferujących szybki i bezpieczny transport przesyłek. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczany przed nadaniem aby zmniejszyć szanse jego uszkodzenia. Ty decydujesz, czy powinniśmy wysłać przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera czy pozostawić ją w paczkomacie.

Przejrzyste zasady

Dane, które u nas zostawiasz, służą w celu realizacji zamówienia, mierzenia statystyk oraz uprawiania “miękkiego” marketingu (jeśli się na to zgodzisz). Wszystko jest zgodne z aktualnie obowiązującym prawem – nie handlujemy wrażliwymi szczegółami i wykorzystujemy je wyłącznie w celach określonych w regulaminie i polityce prywatności. Twoje dane są u nas naprawdę bezpieczne.

  • Specjalne kody rabatowe

  • Najnowsze promocje i wyprzedaże

  • Informacje o nowych produktach

  • Poradniki, wzorniki, szablony

  • Wiadomości z bloga HAART.pl

PrezentyDIY.pl newsletter 250x250 bezpieczeństwo
Zamów newsletter